Getafe Enes Ünal’ı basına tanıttı!

Villarreal’den 9 milyon Euro karşılığında Getafe’ye transfer olan 23 yaşındaki milli futbolcumuz Enes Ünal basına tanıtıldı. Getafe Spor Direktörü Angel Martin Gonzalez yaptığı açıklamada “Enes, geleceğe ilişkin beklentilerin yüksek olduğu bir futbolcu. Bizim stilimize mükemmel uyan, taleplerimizi tamamen karşılayan, önemli bir futbolcu” ifadelerini kullandı.

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) kulüplerinden Getafe, yeni transferleri Enes Ünal ve Jose Camilo Hernandez’i basına tanıttı.

Yeni tip corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle video konferans yöntemiyle yapılan tanıtım, kulübün sosyal medya hesabından canlı yayınlandı.

“La Liga’da artık çok daha tecrübeliyim.” diyen Enes, “Benim hedefim her gün kendimi daha da geliştirmek ve takıma faydalı olmak.” şeklinde konuştu.

Getafe’ye gelmesinin farklı sebepleri olduğunu kaydeden Enes, “Bana çok fazla güvenen bir takımdayım. Bu çok önemli. Buradaki aile ortamı, kaliteli futbolcular ve teknik heyet de oldukça önemli.” ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu ayrıca, Covid-19’un mevcut durumda futbola etkisini düşünmeden sahada en iyiyi vermeye çalışacağını vurguladı..

Bir cevap yazın

Translate »